למידע על בית הספר לחצו כאן

אני מאמין…

  • במיצוי ובמצוינות של כל תלמיד.
  • בחובתנו וביכולתנו לתת מענה הולם לכל תלמיד שקלטנו לבית ספרינו.
  • בהעלאת אחוזי התלמידים הזכאים לתעודת בגרות.
  • בחיזוק הקשר האישי שבין התלמיד לצוות החינוכי.
  • בפיתוח לומד עצמאי.
  • בחיזוק המוטיבציה ותחושת השייכות של התלמיד.
  • בחשיבות חיזוק הסמכות ההורית והמורית.

אמצעים ודרכי פעולה ליישום היעדים הפדגוגיים

מיצוי ומצוינות של כל תלמיד.

  • כיתות הטרוגניות.
  • כיתות קטנות המונות כ- 20 תלמידים.
  • 4-5 יח"ל מתמטיקה ואנגלית.
  • בניית מסגרות למידה דיפרנציאליות- למידה במליאה, בקבוצה או באופן פרטני.
  • מתן מענה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.
  • תכנון והכוונת כל תלמיד לתעודת בגרות- מבגרות מינימאלית ועד לבגרות איכותית.
  • מגוון של מקצועות הרחבה: אמנות, תעשייה וניהול, תקשורת, תיירות, טו"ב וניהול עסקי וגאוגרפיה.
  • שעות פרטניות במסגרת עוז לתמורה : שיחות אישיות , תגבור פרטני לימודי.
  • הקבצות באנגלית, בכיתות ט' מיצוי ומצוינות במתמטיקה ובאנגלית.

דרכים להעלאת אחוזי הזכאות הבית ספרית

  • ארגון מסגרות למידה עבור תלמידים שנכשלו או שעלולים להיכשל בבחינת הבגרות: שילוב התלמיד בתגבורים לימודיים, לימודים חוזרים במקצוע בהם התלמיד נכשל, תמיכה לימודית פרטנית בזמן השיעור ע"י– מורים מתרגלים. (לצורך צמצום פערים לימודיים/ מבחני בגרות חוזרים ומסגרות תגבור.
  • למידה בקבוצות קטנות, מתי"א, הוראה מתקנת, בנות שירות לאומי, חיילים , מתנדבים וסטאז'רים.
  • מעקב רצוף אחר ההישגים בפילוח עפ"י כיתות, מקצועות, מגמות, שכבות ושנתונים.
  • גיוון דרכי הוראה והערכה.
  • הרחבת והעצמת תפקיד המחנך לטיפול יעיל ואינטנסיבי.
  • מיקוד למידה- חלוקת ההגשה לבגרויות במועדי חורף וקיץ בהתאם לדרישות המקצוע.

.

 הצוות החינוכי והמנהלי

 הנהלת בית הספר

 ד"ר ציפי לנדאו – מנהלת ביה"ס

אורית קרייזמן – סגנית המנהלת, מנהלת בית יא' – יב'.

שירי אמיר – סגנית המנהלת, מנהלת בית ט' – י'.

רכזי המגמות לשנה"ל תשע"ח

שם מגמה
לימור באום ניהול עסקי
מיקי פרל תעשייה וניהול
חגית גיאת אומנויות העיצוב
אולגה גנזר גאוגרפיה
אורי רבינרזון מערכות אנרגיה ובקרה (טו"ב)
גילה פישמן תיירות

רכזי המקצועות לשנה"ל תשע"ח

שם מקצוע
לאה סגל מתמטיקה
אתל בן איון היסטוריה
פרידה ניקולסקי אנגלית
איריס גור ספרות
מירב לביא לשון
אורית מורדוך אזרחות
עופרה גוטמן תנ"ך
גיא פרימרמן חנ"ג
פרידה ניקולסקי תעבורה

בעלי תפקידים נוספים לשנה"ל תשע"ח

שם תפקיד
לימור ברכר ס. מנהלת שכבה ט', רכזת מועצת התלמידים
אקי ברושי ס.מנהל שכבה י',רכז מערך מסייע
אורלי סנדרוביץ רכזת חברתית
לימור באום רכזת בגרויות
נטע זיו לוי יועצת ט'-יב'
הגר בר חיים יועצת י'-יא'
אורי רבינרזון רכזת תקשוב, מנהלת תוכן אתר בית הספר, אחראי משו"ב ומידע
פרידה ניקולסקי רכזת מתי"א
מיכל גוט מתל"ית רכזת ליקויי למידה
רונית גררה רכזת כיתות שח"ר
עפרה גוטמן רכזת בנות שרות,
ומורשת ישראל, בית ספר קהילתי
רוני גורסקי מלין פסיכולוגית
מאיה שוחט עובדת סוציאלית
יוסי אוזן רכזת  עיתון ביה"ס
דודו מצרי רכז טיולים ושל"ח
גיא פרימרמן רכז חנ"ג, מנהל נבחרות הספורט
דרור מאירוביץ ממונה על הביטחון, אחראי מבל"ל, ממונה על להקת
ביה"ס, ממונה מעורבות חברתית שכבות ט' י', –
רכז בית ספר קהילתי
אתל ליפקה רכזת מעורבות חברתית שכבות יא' יב'
ניצנה פישלר שירין רכזת ביכורי יצירה

מחנכי הכיתות תשע"ח

ט'1 אורית
קרייזמן
101
ט'2 ניצנה פישלר
שירין
102
ט'3 אלדד בר ניר 103
ט'4 יוסי אוזן 104
ט'5 ניסן דלמדיגו 201
ט6 בלה ברסנטו 202
י1 שירי אמיר 203
י2 איריס גור 204
י3 גילה פישמן 206
י4 אקי ברושי 308
י5 יהודית מוס 207
מעבדות טו"ב 303304  
יא'1 רונית גררה 301
יא'2 אורלי
סנדרוביץ
302
יא'3 הגר בר חיים 306
יא'4 אורית
מורדוך
307
יא'5 שרון חייט 305
יב1 אוסנת
מועלם
חדר 1 בניין הספריה
יב2 מיכל גוט סדנת
אמנות
תחתונה
יב3 לימור ברכר חדר 205
יב4 שרה
בוכובזה
חדר 4
יב5 נטע זיו לוי חדר 3  

צוות מנהלה

חנית מעוז מזכירת המנהלת
אורית גטר גזברות ורכש
אתי לולבי אחראית מנב"ס ומזכירת מורים
אורנה משעל מזכירת תלמידים
ג'ניה חיימוב ספרנית ומזכירת בגרויות
בני ארבל ספרן
דליה בלק אחות
אלכס סדילניקוב טכנאי מחשבים
עודד חדאד עובד משק
תמיר מצא מנהל משק אב הבית
דרור דרורי מנהל מוזיקלי של להקת
ביה"ס