אני מאמין…

  • במיצוי ובמצוינות של כל תלמיד.
  • בחובתנו וביכולתנו לתת מענה הולם לכל תלמיד שקלטנו לבית ספרינו.
  • בהעלאת אחוזי התלמידים הזכאים לתעודת בגרות.
  • בחיזוק הקשר האישי שבין התלמיד לצוות החינוכי.
  • בפיתוח לומד עצמאי.
  • בחיזוק המוטיבציה ותחושת השייכות של התלמיד.
  • בחשיבות חיזוק הסמכות ההורית והמורית.

אמצעים ודרכי פעולה ליישום היעדים הפדגוגיים

מיצוי ומצוינות של כל תלמיד.

  • כיתות הטרוגניות.
  • כיתות קטנות המונות כ- 20 תלמידים.
  • 4-5 יח"ל מתמטיקה ואנגלית.
  • בניית מסגרות למידה דיפרנציאליות- למידה במליאה, בקבוצה או באופן פרטני.
  • מתן מענה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.
  • תכנון והכוונת כל תלמיד לתעודת בגרות- מבגרות מינימאלית ועד לבגרות איכותית.
  • מגוון של מקצועות הרחבה: אמנות, תעשייה וניהול, תקשורת, תיירות, טו"ב וניהול עסקי וגאוגרפיה.
  • שעות פרטניות במסגרת עוז לתמורה : שיחות אישיות , תגבור פרטני לימודי.
  • הקבצות באנגלית, בכיתות ט' מיצוי ומצוינות במתמטיקה ובאנגלית.

דרכים להעלאת אחוזי הזכאות הבית ספרית

  • ארגון מסגרות למידה עבור תלמידים שנכשלו או שעלולים להיכשל בבחינת הבגרות: שילוב התלמיד בתגבורים לימודיים, לימודים חוזרים במקצוע בהם התלמיד נכשל, תמיכה לימודית פרטנית בזמן השיעור ע"י– מורים מתרגלים. (לצורך צמצום פערים לימודיים/ מבחני בגרות חוזרים ומסגרות תגבור.
  • למידה בקבוצות קטנות, מתי"א, הוראה מתקנת, בנות שירות לאומי, חיילים , מתנדבים וסטאז'רים.
  • מעקב רצוף אחר ההישגים בפילוח עפ"י כיתות, מקצועות, מגמות, שכבות ושנתונים.
  • גיוון דרכי הוראה והערכה.
  • הרחבת והעצמת תפקיד המחנך לטיפול יעיל ואינטנסיבי.
  • מיקוד למידה- חלוקת ההגשה לבגרויות במועדי חורף וקיץ בהתאם לדרישות המקצוע.

.

 הצוות החינוכי והמנהלי

 הנהלת בית הספר

עירן ירושלמי – מנהל ביה"ס

אורית קרייזמן – סגנית המנהלת, מנהלת תחום פרט, משמעת ונהלים ט'-יב'.

אורלי סנדרוביץ  – סגנית המנהלת, מנהלת תחום למידה מקוונת ולמידה חברתית

 

 

רכזי המגמות לשנה"ל תש"פ

שם מגמה
לימור באום ניהול עסקי
מיקי פרל תעשייה וניהול
חגית גיאת אמנויות העיצוב
אולגה גנזר גאוגרפיה
אורי רבינרזון מערכות אנרגיה ובקרה (טו"ב)
גילה  פישמן תיירות

רכזי המקצועות לשנה"ל תש"פ

שם מקצוע
ורד דותן מתמטיקה
אתל בן איון היסטוריה
פרידה ניקולסקי אנגלית
איריס גור ספרות
ד"ר אורית אור לשון
אורית מורדוך אזרחות
עופרה גוטמן תנ"ך
גיא פרימרמן חנ"ג
אסנת מועלם מדעי הטכנולוגיה

בעלי תפקידים נוספים לשנה"ל תש"פ

שם תפקיד מקצוע
אורית קרייזמן אחראית משו"ב ומידע, רכזת כיתות שח"ר מתמטיקה/מדעי טכנולוגיה
אקי ברושי רכז מערך מסייע, רכז מועצת התלמידים ביולוגיה/מדעי טכנולוגיה
אתל בן איון רכזת מעורבות חברתית שכבות יא'-יב' היסטוריה
גיא פרימרמן רכז חנ"ג, מנהל נבחרות הספורט חנ"ג
דודו מצרי רכז טיולים ושל"ח של"ח
דרור מאירוביץ

ממונה על הביטחון, אחראי מבל"ל,

רכז בית ספר קהילתי

חנ"ג
הדס אנגלנדר רכזת  תעבורה ועיתון ביה"ס ג"ג/מדעי טכנולוגיה/תעבורה
לי-יה סגל אחראית מועדי ב' מתמטיקה
לימור באום רכזת בגרויות חשבונאות
מיכל גוט מתל"ית רכזת ליקויי למידה אנגלית
מעוז גלית מאמנת אתלטיקה חנ"ג
ניסן דלמדיגו רכז מעורבות חברתית שכבות ט'- י' היסטוריה/אזרחות
עפרה גוטמן

רכזת בנות שרות ומורשת ישראל,

בית ספר קהילתי

תנ"ך
פרידה ניקולסקי רכזת מתי"א אנגלית
רוני גורסקי-מלין פסיכולוגית
עומר טוב אחראית כיתת יזמות תע"ן
רועי רווה מנהל תוכן אתר בית הספר מתמטיקה/מדעי טכנולוגיה
שרה בוכובזה מלווה מורים חדשים תנ"ך
ארז דורון ממונה על להקת ביה"ס, אחראי מרכז למידה אזרחות/היסטוריה

מחנכי הכיתות תשפ"א

צוות מנהלה

שם תפקיד שלוחה
אורית גטר מזכירה ראשית ומנהלת חשבונות ורכש 110
אתי לולבי מזכירת כח אדם 125
חנית מעוז מזכירת מנהלת בית הספר 101
אתי אמנו מזכירת תלמידים ושכבות 103
ג'ניה חיימוב ספרנית, ע' רכזת בגרויות 114
בני בראל ספרן 114
אלכס סידלניקוב אחראי מחשוב וציוד אורקולי 201
ניב לגזיאל אחראי מחשוב
עודד חדאד עובד משק 123
תמיר מצא מנהל משק 123
מאיה שוחט עובדת סוציאלית
דליה בלק אחות
דרור דרורי מנהל מוזיקלי של להקת ביה"ס