למידע על בית הספר לחצו כאן

אני מאמין…

  • במיצוי ובמצוינות של כל תלמיד.
  • בחובתנו וביכולתנו לתת מענה הולם לכל תלמיד שקלטנו לבית ספרינו.
  • בהעלאת אחוזי התלמידים הזכאים לתעודת בגרות.
  • בחיזוק הקשר האישי שבין התלמיד לצוות החינוכי.
  • בפיתוח לומד עצמאי.
  • בחיזוק המוטיבציה ותחושת השייכות של התלמיד.
  • בחשיבות חיזוק הסמכות ההורית והמורית.

אמצעים ודרכי פעולה ליישום היעדים הפדגוגיים

מיצוי ומצוינות של כל תלמיד.

  • כיתות הטרוגניות.
  • כיתות קטנות המונות כ- 20 תלמידים.
  • 4-5 יח"ל מתמטיקה ואנגלית.
  • בניית מסגרות למידה דיפרנציאליות- למידה במליאה, בקבוצה או באופן פרטני.
  • מתן מענה לתלמידים בעלי צרכים מיוחדים.
  • תכנון והכוונת כל תלמיד לתעודת בגרות- מבגרות מינימאלית ועד לבגרות איכותית.
  • מגוון של מקצועות הרחבה: אמנות, תעשייה וניהול, תקשורת, תיירות, טו"ב וניהול עסקי וגאוגרפיה.
  • שעות פרטניות במסגרת עוז לתמורה : שיחות אישיות , תגבור פרטני לימודי.
  • הקבצות באנגלית, בכיתות ט' מיצוי ומצוינות במתמטיקה ובאנגלית.

דרכים להעלאת אחוזי הזכאות הבית ספרית

  • ארגון מסגרות למידה עבור תלמידים שנכשלו או שעלולים להיכשל בבחינת הבגרות: שילוב התלמיד בתגבורים לימודיים, לימודים חוזרים במקצוע בהם התלמיד נכשל, תמיכה לימודית פרטנית בזמן השיעור ע"י– מורים מתרגלים. (לצורך צמצום פערים לימודיים/ מבחני בגרות חוזרים ומסגרות תגבור.
  • למידה בקבוצות קטנות, מתי"א, הוראה מתקנת, בנות שירות לאומי, חיילים , מתנדבים וסטאז'רים.
  • מעקב רצוף אחר ההישגים בפילוח עפ"י כיתות, מקצועות, מגמות, שכבות ושנתונים.
  • גיוון דרכי הוראה והערכה.
  • הרחבת והעצמת תפקיד המחנך לטיפול יעיל ואינטנסיבי.
  • מיקוד למידה- חלוקת ההגשה לבגרויות במועדי חורף וקיץ בהתאם לדרישות המקצוע.

.

 הצוות החינוכי והמנהלי

 הנהלת בית הספר

 ד"ר ציפי לנדאו – מנהלת ביה"ס

אורית קרייזמן – סגנית המנהלת, מנהלת תחום פרט, משמעת ונהלים ט'-יב'.

שירי אמיר  – סגנית המנהלת, מנהלת תחום התארגנות מערכתית ט'-יב'.

 

שם תפקיד מקצוע מיקום משרד
אסנת מועלם מנהלת תחום פדגוגיה,רכזת מדידה והערכה מתמטיקה/מדעי טכנולוגיה קומת קרקע
ניצנה פישלר מנהלת שכבה ט' ספרות/עברית קומת קרקע
לימור ברכר מנהלת שכבה י' אזרחות קומה א'
שירי אמיר מנהלת שכבה יא' מתמטיקה קומת קרקע
אורלי סנדרוביץ מנהלת שכבה יב', רכזת חינוך חברתי יא'-יב' עיצוב בניין ספריה
אקי ברושי רכז חינוך חברתי ט'-י', ביולוגיה/מדעי טכנולוגיה קומה ב'
נטע זיו לוי יועצת חינוכית שכבות -ט'-י', מב"סית, רכזת חינוך לבריאות בניין ספריה
הגר בר חיים יועצת חינוכית שכבת – יא',יב' מול סדנת אמנות בקומה שנייה

רכזי המגמות לשנה"ל תשע"ט

שם מגמה
לימור באום ניהול עסקי
מיקי פרל תעשייה וניהול
חגית גיאת אמנויות העיצוב
אולגה גנזר גאוגרפיה
אורי רבינרזון מערכות אנרגיה ובקרה (טו"ב)
גילה  פישמן תיירות

רכזי המקצועות לשנה"ל תשע"ט

שם מקצוע
לי-יה סגל מתמטיקה
אתל בן איון היסטוריה
פרידה ניקולסקי אנגלית
איריס גור ספרות
ד"ר אורית אור לשון
אורית מורדוך אזרחות
עופרה גוטמן תנ"ך
גיא פרימרמן חנ"ג
אסנת מועלם מדעי הטכנולוגיה

בעלי תפקידים נוספים לשנה"ל תשע"ט

שם תפקיד מקצוע
אורית קרייזמן אחראית משו"ב ומידע, רכזת כיתות שח"ר מתמטיקה/מדעי טכנולוגיה
אקי ברושי רכז מערך מסייע, רכז מועצת התלמידים ביולוגיה/מדעי טכנולוגיה
אתל בן איון רכזת מעורבות חברתית שכבות יא'-יב' היסטוריה
גיא פרימרמן רכז חנ"ג, מנהל נבחרות הספורט חנ"ג
דודו מצרי רכז טיולים ושל"ח של"ח
דרור מאירוביץ ממונה על הביטחון, אחראי מבל"ל,

רכז בית ספר קהילתי

חנ"ג
הדס אנגלנדר רכזת  תעבורה ועיתון ביה"ס ג"ג/מדעי טכנולוגיה/תעבורה
לי-יה סגל אחראית מועדי ב' מתמטיקה
לימור באום רכזת בגרויות חשבונאות
מיכל גוט מתל"ית רכזת ליקויי למידה אנגלית
מעוז גלית מאמנת אתלטיקה חנ"ג
ניסן דלמדיגו רכז מעורבות חברתית שכבות ט'- י' היסטוריה/אזרחות
עפרה גוטמן רכזת בנות שרות ומורשת ישראל,

בית ספר קהילתי

תנ"ך
פרידה ניקולסקי רכזת מתי"א אנגלית
רוני גורסקי-מלין פסיכולוגית
עומר טוב אחראית כיתת יזמות תע"ן
רועי רווה מנהל תוכן אתר בית הספר מתמטיקה/מדעי טכנולוגיה
שרה בוכובזה מלווה מורים חדשים תנ"ך
ארז דורון ממונה על להקת ביה"ס, אחראי מרכז למידה אזרחות/היסטוריה

מחנכי הכיתות תשע"ט

קומת קרקע                                                        קומת ראשונה

כיתה מחנך/ת חדר
ט'1 ניצנה פישלר 101
ט'2 אורלי דיפנופידן 102
ט'3 נטע זיו לוי 103
ט'5 אלדד בר-ניר 104
יב'3 הגר בר חיים סדנת אמנות תחתונה
קכיתה מחנך/ת חדר
י'1 מיכל גוט 204
י'2 אורית קרייזמן 202
י'3 לימור ברכר 205
י'4 ארז דורון 201
י'5 ניסן דלמינגו 206
י'6 רועי בלטמן 207
ט'4 הגר ממיסטלוב 203
קומה שנייה

כיתה מחנך/ת חדר
יא'1 שירי אמיר 301
יא'2 יהודה יחיא 302
יא'5 אסנת נווה 306
יא'4 אקי ברושי 307
יא'3 נתן קויש 308
מעבדות טו"ב 303

304

 

                   

 

 

כיתה מחנך/ת חדר  
יב'1 רונית גררה חדר 1 בניין הספריה
יב'5 שרון חייט חדר 2
יב'4 אורית מורדוך חדר 3
יב'2 אורלי סנדרוביץ חדר4

צוות מנהלה

שם תפקיד שלוחה
אורית גטר מזכירה ראשית ומנהלת חשבונות ורכש 110
אתי לולבי מזכירת כח אדם 125
חנית מעוז מזכירת מנהלת בית הספר 101
אתי אמנו מזכירת תלמידים ושכבות 103
ג'ניה חיימוב ספרנית, ע' רכזת בגרויות 114
בני בראל ספרן 114
אלכס סידלניקוב אחראי מחשוב וציוד אורקולי 201
ניב לגזיאל אחראי מחשוב
עודד חדאד עובד משק 123
תמיר מצא מנהל משק 123
מאיה שוחט עובדת סוציאלית
דליה בלק אחות
דרור דרורי מנהל מוזיקלי של להקת ביה"ס